Rok 2016 jest dla spółki Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A rokiem szczególnym. Z wielką dumą i radością informujemy, że w tym roku spółka obchodzi Jubileusz 25-lecia swojej działalności . Z tej okazji 9 grudnia br. w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich odbyła się uroczysta gala pod hasłem 25 lat sprywatyzowanego górnictwa połączona z tradycyjnym świętem Barbórki.

Jubileusz był doskonałą okazją, aby podziękować naszym Klientom, Partnerom, Samorządowcom i Pracownikom – dzięki którym i dla których istniejemy od tylu lat. Licznie przybyli goście mieli możliwość zapoznania się z genezą powstania firmy a zaprezentowana fotorelacja w pełnej krasie pokazała niekwestionowany urok kopalń odkrywkowych. Spółka uhonorowała i nagrodziła zasłużonych pracowników za ich wieloletni trud, zostały również wręczone odznaczenia i stopnie górnicze.

Ceremonii 25-lecia towarzyszył znakomity śląski zespół Happy Big Band pod kierownictwem Mirosława Kaszuby , który swoją oprawą muzyczną stworzył niezapomniany nastrój. Dziękujemy wszystkim gościom za wspólną zabawę i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będzie okazja do wspólnego świętowania.

01 02 03 04 05 06 07 08