30 lipca przy biurowcu Szczecińskich Kopalni Surowców Mineralnych S.A. odbył się III Piknik Rodzinny w klimacie Indiana Jones. Była to również okazja do świętowania 25 lecia działalności firmy. Pogoda dopisała wiec wszyscy mogli wesoło i aktywnie spędzić czas.

Znakomitą atmosferę dopełniały liczne zabawy dla dzieci. Najbardziej obleganymi atrakcjami okazały się dmuchane zamki i kurtyna wodna. Chętni mogli wziąć udział w poszukiwaniu złota a najmłodsi spędzili czas pod opieką Klauna Czarusia i wesołej Pani Kropki. Wiele emocji wzbudzały również zorganizowane konkursy dla dorosłych. Do corocznej rywalizacji w turnieju sportowym  wytypowano kilka drużyn a poświęcenie z jakim walczyli było imponujące. Wesoła zabawa przeplatane była występami kabaretu „DNO”, który bawił publiczność oryginalnymi skeczami i  zabawnymi piosenkami.

Organizacja pikniku była wspaniałą okazją do integracji całej kopalnianej braci a dobra zabawa i wyśmienity humor zostaną z nami do przyszłej edycji Pikniku.

IMG_4662_popr IMG_4667_popr IMG_4534_popr IMG_4436_popr IMG_4424_popr IMG_4407_poprIMG_4678_poprIMG_4739_poprIMG_4745_popr